מלבישים את אשת הנשיא: 4 אאוטפיטים ממלכתיים

אחד מהתפקידים הייצוגים והבכירים ביותר בעולם הוא התפקיד של אשת הנשיא. למעשה, מדובר בתפקיד ייצוגי בלבד אולם הוא מגלם בחובו שפע של מפגשים עם אנשי עסקים, הציבור וכן השתתפות באירועים בינלאומיים עם מנהיגים בכירים מכל רחבי העולם. על כן, תפקידה של אשת הנשיא הוא לא רק ללוות את הנשיא אלא גם ליצור קשרים אישיים שיובילו בסופו של דבר לקידום של אגנד'ה כאן בישראל ובוודאי בעולם. מתוקף התפקיד, הלבוש הוא חלק מהותי ובלתי נפרד שצריך להיות מצד אחד קלאסי אך גם מרשים. לבוש ממלכתי הוא לבוש מוקפד ועל כן בחרנו להציג ארבעה אאוטיפטים ממלכתיים שיכולים להתאים כמו כפפה ליד בעבור האישה הראשונה של ישראל.

חולצה מכופתרת שחורה, מכנס מתרחב ונעל מוקסין

חולצה מכופתרת שחורה היא חולצה שצריכה להיות בארון של כל אישה, בוודאי כאשר מדובר באשת הנשיא. שילוב של מכנס מתרחב וכן נעליים מודרניות וקלאסיות בדמות נעל מוקסין יסגור את הלוק ויהפוך אותו למרשים אך גם נגיש, כמו למשל מפגש של אשת הנשיא עם צעירים וצעירות שפוקדים את בית הנשיא לטובת ציון של אירוע. בשביל להקפיץ את הלוק כמה שלבים קדימה אפשר לשלב גם ג'קט מחויט עם עיטור, ובכך להוביל ליצירה של לוק ממלכתי ושיקי.

חליפת שני חלקים בצבע תכלת עם חולצה לבנה ונעל בובה

מאחר ואשת הנשיא מייצגת את מדינת ישראל, לוק מרשים בעבור פגישה עם מנהיגים ושגרירים יכול התבצע באמצעות חליפת שני חלקים מחויטת בצבע תכלת, חולצה לבנה מכופתרת וכן נעל בובה עם עיטור אבן בולט. מדובר בלוק שרבות מנשות הנשיאים לבשו במהלך השנים, והוא מוכיח את עצמו הן מבחינת הרושם שהוא יוצר, בייחוד כאשר משלבים צעיף שיוצר קלאס באפס מאמץ בכל הקשור לבנייה של לוק ויצירת רושם. שילוב של אקססוריז בדמות עגילים עם אמירה כמו למשל עגיל טיפה עם יהלום וכן תוספת של סיכה עם דגל ישראל על הדש של החליפה ייתן את הטאצ' הסופי ללוק.

מלבישים את אשת הנשיא: 4 אאוטפיטים ממלכתיים

חצאית מחויטת עד גובה הברך, ג'קט מחויט ונעל עקב

לוק מרשים שרבות מנשות הנשיאים מאמצות בחום מורכב מחצאית מחויטת שמגיעה בדיוק עד לגובה הברך, ג'קט מחויט עם חגורה וכן נעל עקב. בעבור אירועים רשמיים כמו למשל ארוחת ערב חגיגית במעמד של נשיא המדינה, שגרירים ואנשי עסקים, מדובר בלוק מקסים ושיקי שיגרוף מחמאות כמו גם מייצג כהלכה את התפקיד הרשמי והמחייב. שילוב של נעל עקב קלאסית בצבע שחור יסגור את הלוק, כאשר מבחינת הצבעים מומלץ דווקא לבחור בחצאית וג'קט בצבעים רגועים כמו למשל ורוד בהיר, סגול לילך או מנטה, ובכך להוביל ליצירה של לוק שלא רק יגרוף מחמאות אלא גם נותן דגש על הופעה מכובדת ומרשימה.

שמלת מקסי ארוכה בצבע אדום בשילוב של נעל מוקסין

דרך מצוינת להגיע לאירוע חגיגי שנערך בשעות הערב יכול להתבצע באמצעות שמלת מקסי ארוכה בצבע אדום או בורדו בשילוב של נעל מוקסין. על מנת לשדרג את הלוק ולהפוך אותו ללוק שנלקח מהשטיח האדום, מומלץ לצרף גם שרשרת פנינים שתמיד נשארת בסטייל, גם לאחר שנים רבות.

תפקידה של אשת הנשיא הוא תפקיד מחייב ובעל חשיבות עצומה לשמה הטוב של מדינת ישראל. על כן, לוקים קלאסיים המורכבים מבגדים אלגנטיים לצד אקססוריז כמו למשל סיכה של דגל ישראל או צעיף יכול להפוך כל לוק למיוחד ומרשים, כפי שמצופה מאשת הנשיא – אישה שהיא לא רק אשתו של, אלא נציגה בכירה של המדינה.

שאלות בנושא מלבישים את אשת הנשיא: 4 אאוטפיטים ממלכתיים

מלבישים את אשת הנשיא: 4 אאוטפיטים ממלכתיים

למידע נוסף על מלבישים את אשת הנשיא: 4 אאוטפיטים ממלכתיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד