מחשוב ענן לעסק: החברה שכדאי לכם להכיר

כל עסק משתמש כיום במחשוב, בהיקף כזה או אחר. רבים גם משתמשים בשירותי ענן, לעתים מבלי להיות מודעים לכך שזהו הכינוי לשירותים אלה. אך המודעות לשירותים אלה וליתרונותיהם מומלצת מאוד. מדוע? ואיזו חברה כדאי לכם להכיר, אשר תסייע לכם ליישם שירותים אלה בצורה הטובה ביותר?

מחשוב ענן – עולם חדש במחשוב

טוב, האמת היא, שמחשוב ענן כבר לא לגמרי חדש. ליתר דיוק, במונחי ההיסטוריה של עולם המחשוב, הזמן הקצר יחסית שבו הוא נמצא כאן, הוא למעשה זמן ארוך למדי. אך עדיין, יש לא מעט עסקים, אשר רחוקים ממיצוי התועלת הפוטנציאלית של תחום חשוב זה. לעסקים אלה במיוחד, כדאי לדעת שסביב עולם שירותי הענן התפתח שוק ספקים עשיר. ספקים אלה יוכלו לסייע לעסק שמחשוב הענן חדש לו או לא מיושם בו בהרחבה, להיכנס לעניינים במהירות וביעילות. באתר https://unibo.co.il/ למשל, תוכלו לראות דוגמה לספק אשר עוסק בכך. ספקים אלה מציעים ייעוץ לנושא זה, סיוע בשימוש בשירותי ענן ואף מציעים בעצמם שירותי ענן. עוד על יוניבו באופן ספציפי, נרחיב מייד כאן בהמשך.

מחשוב ענן על קצה המזלג

כתזכורת קצרה, אולי רצוי לתת כמה מילים על שירותי הענן באופן עקרוני. מאחר שרבים משתמשים בהם, מבלי לשים לב או להבין, כיצד זה עובד בדיוק מאחורי הקלעים. כאשר אתם משתמשים בדואר מסוג ג’ימייל, אתם משתמשים בסוג של שירות ענן פשוט. תוכנת ג’ימייל מותקנת לא במערכות המחשוב המקומיות שלכם בעסק, אלא בשרתי חברת גוגל המרוחקים. מה שנקרא "בענן". זהו באופן בסיסי הרעיון. באופן דומה, יש עוד קשת רחבה של שירותי ענן שמוצעים, מסוגים רבים ומספקים רבים.

 

 

מחשוב ענן – התרומה לעסקים

למחשוב ענן יתרונות רבים, בהם

  • יתרונות כספיים – ראשית, היתרון הידוע ביותר כנראה, הוא המודל הכספי. במקום לרכוש תוכנה להתקנה מקומית, בשירותי ענן אתם למעשה שוכרים שירות. כמו כן, פירוש הדבר שאין צורך בתשתיות חומרה פנימיות בעסק שעליהן תתקינו תוכנה חדשה. גם מצטמצם הצורך, באנשי מקצועי שיטפלו במחשוב הפנימי. כל זאת, מוזיל את תפעול המחשוב השוטף ויש לו יתרונות כספיים נוספים.
  • פישוט המחשוב – המחשוב הפנימי בעסק שלכם יהפוך להיות פשוט יותר, בעקבות יישום שירותי ענן.
  • גמישות – נוחות השימוש הרבה בשימוש בהם, מביאה לגמישות שימוש רבה.
  • פינוי משאבים – מאחר שיותר מחשוב עובר "החוצה" והעלויות מוזלות, אתם מפנים משאבים יקרים למטרות אחרות.
  • עדכניות – ספקי שירותי הענן אחראים לעדכן את המערכות שלהם. תודות לכך, אתם משתמשים במערכות במצבן העדכני ביותר.
  • עבודה מרחוק והמשכיות עסקית – מחשוב ענן תורם גם ליכולת העבודה מרחוק והשרידות במקרי כשל של המחשוב הפנימי.
  • שיפור המחשוב – החסכון הכספי ומודל השכירות, גם מאפשרים לעתים להשתמש בפתרונות מחשוב, שאחרת לא הייתם יכולים להרשות לעצמכם.

יוניבו – החברה שכדאי לכם להכיר

חברת יוניבו (Unibo) נוסדה בשנת 2009 ומאז היא מתמחה בפתרונות מתקדמים לתחום שירותי הענן, למחשוב וניהול מידע. כל זאת, באופן אשר מותאם אישית לכל לקוח. החברה מציעה בנושא זה בין השאר סביבת עבודה בענן, שירותי דואר עסקי, מרכזייה טלפונית בענן ושירותי התאוששות מאסון. למעשה, יוניבו מהווה עבור לקוחותיה מה שנקרא One Stop Shop, עבור כל הדרוש להם בתחום הטכנולוגי. זאת, החל מייעוץ מקצועי, דרך בניית מערך המחשוב, שילוב שירותי ענן וניהול מידע לסוגיו. יוניבו מציעה גם תמיכה טכנית 24/7, עם מענה מהיר ונציג טכני שמוקצה לכל לקוח.

לסיכום

אם כך, יוניבו היא מקצוענית אשר מתמקדת בתחום זה ולכן, היא כתובת טבעית לפנייה בנושא שירותי ענן.

שאלות בנושא מחשוב ענן לעסק: החברה שכדאי לכם להכיר

למידע נוסף על מחשוב ענן לעסק: החברה שכדאי לכם להכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד