שינובר גרופ לעסקי מכירות ישראליים: שכללו את המוקדים הטלפוניים שלכם!

ארגונים ועסקים רבים מחזיקים במוקדים טלפוניים שמאפשרים לשווק את המוצרים והשירותים שלהם. מנהלי מוקדים מסוג זה יודעים כי עליהם לשכלל את המוקד אחת לזמן מה, כדי להתאים אותו לקדמה הטכנולוגית הקיימת בשטח. הבעיה היא, שלא כולם יודעים איך לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. יצאנו לבדוק את הנושא וחזרנו עם ההצעה הטובה ביותר עבורכם – שדרוג המוקד הטלפוני תוך ליווי מקצועי מטעם חברת שינובר גרופ שנחשבת לשם דבר בתחום.

לא שמעתם על שינובר גרופ? זו ההזדמנות להכיר בה מקרוב

שינובר גרופ הינה חברה שהוקמה מתוך שאיפה לחדשנות. מי שמכירים את החברה מקרוב יוכלו להעיד כי יש לה תפיסה ייחודית שלא רואים בכל מקום. מדובר בתפיסה שמאפשרת לעובד להיות "במרכז". כלומר, העובדות ועובדים נמצאים בראש מעייני החברה. גישה זו נובעת מתוך ההבנה כי עובדים רבים מבלים את רוב שעות היממה במקום העבודה שלהם. החברה דוגלת באמונה כי עובד שטוב לו הוא עובד פרודוקטיבי שיעשה כל שביכולתו כדי להביא להצלחת הארגון שבו הוא מועסק. בנוסף לכך, שינובר גרופ שמה דגש על שינויים טכנולוגיים שמתרחשים בשטח. היא עוקבת אחר תחום זה ומספקת ללקוחותיה את המידע והאבזור המתקדם ביותר שמביא בסופו של דבר לתוצאות חיוניות. בשורות הבאות נציג בפניכם את האפשרויות לשכלול המוקד שהחברה מספקת לכלל ללקוחותיה. הישארו אתנו ותגלו מה הם.

אפשרות מספר 1 לשכלול המוקד הטלפוני: אבזור המוקד בעזרת שינובר גרופ

מי שמחזיקים במוקד טלפוני, יודעים כי המכשור הטכני והטכנולוגי הינו הנדבך המרכזי בהצלחתו. חברת שינובר גרופ מציעה מגוון רחב של תוכנות מתקדמות ומכשירים שיובילו לעבודה נוחה ויעילה יותר. התוצר של אבזור המוקד באופן זה צפוי להוביל למכירה באופן יעיל יותר ופנייה אל קהל יעד רחב.

 

 

איך הדבר נעשה בשטח? באמצעות חטיבת אינטגרציה למערכות של שינובר גרופ

החברה מאמינה במטרה חשובה מאוד – להיות המובילה בכל מה שקשור למערכות מתקדמות. לכן, יש בחברה חטיבת אינטגרציה שעובדת באופן תמידי על חיבור עם יישומים ואפליקציות שונות שמביאות להתייעלות. ניתן להציג לדוגמא את האינטגרציה שבאה לידי ביטוי בין תוכנת ה – CRM המוכרת לבין החייגן. השילוב בין השניים מוביל לייעול משמעותי בעבודתו של הנציג. שכן, מתאפשר לו לבצע יותר שיחות שירות ומכירה.

אפשרות מספר 2 לשכלול המוקד הטלפוני: ביצוע עבודות תחזוקה שוטפות משינובר גרופ

החזקת מוקד טלפוני מצריכה תחזוקה שוטפת. שכן, זה ידוע שקורות לא פעם תקלות במחשב והאינטרנט שדורשות טיפול מידי. חברת שינובר גרופ מסייעת לכם לשכלל את המוקד שלכם תוך ביצוע עבודות תחזוקה מקצועיות. כך שאם מכשיר מתקלקל, היא תהיה אחראית להחליף אותו או לתקן אותו.

אפשרות מספר 3 לשכלול המוקד הטלפוני: קבלת ליווי מקצועי צמוד משינובר גרופ

כאמור, לקבוצת שינובר גרופ יש ידע רב בכל הנוגע לעסקי מכירות ומוקדים טלפוניים שכולל ניסיון ארוך טווח עם חברות מתחומים שונים. החברה מציעה שירותי ייעוץ עסקי מתקדמים שמובילים להתייעלות בכל הנוגע לרווחיות העסק, כאשר התוצאה היא הרחבת קהל הלקוחות באופן משמעותי.

השורה התחתונה – זה הזמן להביא את הקדמה למוקד שלכם

שינובר גרופ הינה המובילה בתחום התפעול של מוקדים טלפוניים מתחומים שונים. החברה תלווה אתכם לאורך כל הדרך ותביא לשכלול חיוני של המוקד הקיים. השירותים שהחברה תעניק לכם צפויים להזניק את המכירות של העסק שלכם ולהביא לשינוי שתמיד חלמתם עליו.

שאלות בנושא שינובר גרופ לעסקי מכירות ישראליים: שכללו את המוקדים הטלפוניים שלכם!

למידע נוסף על שינובר גרופ לעסקי מכירות ישראליים: שכללו את המוקדים הטלפוניים שלכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד