איך ישראלים יכולים להוציא ויזה לארה"ב? המדריך המלא

ויזה לארה"ב מאפשרת כניסה למדינה לצורך טיול – כמובן שבלי ויזה לא תוכלו להגשים את טיול החלומות שלכם לארה"ב. תהליך הוצאת ויזה כרוך בבירוקרטיה רבה, הכוללת מילוי טפסים, הגשת תמונות בהוראות צילום קפדניות, ראיון בשגרירות ועוד.חשוב להבין שאתם לא יודעים להתחיל את תהליך הוצאת הוויזה זמן קצר לפני הטיסה, כי מדובר כאמור בתהליך בירוקרטי לא פשוט שאורך לפחות מספר שבועות או יותר. אז כיצד מוציאים ויזה לארה"ב בקלות? הפרטים בשורות הבאות.

מהי ויזה לארה"ב?

ויזה היא אשרת כניסה, אשר מאפשרת להיכנס למדינות מסוימות. ויזה לארה"ב מונפקת על ידי שגרירות המדינה ומעניקה את הזכות לאדם להגיש בקשת כניסה למדינה, אך עצם העובדה שיש לכם ויזה לא מקנה להם כניסה אוטומטית לשטחי המדינה. כדי להיות זכאים לכך תצטרכו לקבל אישור מטעמו של מפקח מטעם מחלקת ההגירה, בין אם טסתם או הפלגתם. רק לאחר אישורו תוכלו להיכנס למדינה, ומדובר באישור שלא ניתן לערער עליו. כמו כן, חשוב לדעת שישנם שני סוגי ויזות: ויזה זמנית וויזת הגירה. ההבדל ביניהן הוא פשוט – ויזה זמנית מיועדת לאלו הרוצים לבקר במדינה לצרכי נופש, עסקים, עבודה או לימודים, ואילו הסוג השני של הוויזה מיועד לאלו המעוניין לחיות בארצות הברית ללא הגבלה של זמן.

 

 

מה צריך להוכיח כדי לקבל ויזה זמנית לארה"ב?

כדי שתהיו זכאים לוויזה זמנית לארה"ב תצטרכו לעמוד במספר דרישות, בניהן להוכיח שהגעתם למדינה רק באופן זמני וכי אין בכוונתם להשתקע בה. לפי החוק האמריקאי הסיבה היא שכל מבקר יכול לרצות להפוך לאזרח, לכן הוא חייב להוכיח כי הם לא מתכוונים לעבור לגור בארצות הברית באופן קבוע. אלו הדברים שתצטרכו לעשות כדי להוכיח זאת: להסביר ולפרט את מטרת הביקור, למשל חופשה, לימודים וכולי, להצהיר כי אתם לא מתכוונים להשתקע במדינה, להוכיח מגורים מחוץ לארה"ב, ולהציג התחייבויות שיש לכם שם, כמו למשל משפחה, מקום עבודה ועוד.

כמו כן, שגרירות ארה"ב תהיה חשדנית יותר עבור האוכלוסיות הבאות: חיילים משוחררים, מפני שלרובם אין מחויבות בארץ כמו למשל משפחה או עבודה מסודרת, ולפי הפרספקטיבה של האמריקאים, הם כנראה ירצו להשתקע במדינה. אוכלוסייה נוספת שהשגרירות בודקת בקפידה היא ילדי מדינות ערביות ומוסלמיות המוגדרות כמדינות טרור על ידי ארה"ב, ביניהן איראן, סוריה, לוב, סודאן, קוריאה הצפונית, קובה ועוד. מבקשי ויזה יוצאי המדינות הלל יצטרכו להמתין חודש ימים עד שהבקשה שלכם תיבדק.

להלן סוגי הוויזות:

  • ויזת B למבקרים – ויזה המיועדת לאלו המגיעים לביקור זמני, כאשר הוויזה הנפוצה ביותר היא ויזת B-1 או B-2. ויזה הידועה כמיועדת לאורחים זמניים או לצורך בילוי. B-1 היא ויזה לצרכי עסקים, בעוד ויזה B-2 היא ויזה לצרכי בילוי.
  • ויזה K לבני זוג – אזרחי ארה"ב יכולים לבקש את הוויזה הזו עבור בני הזוג או הארוסים שלהם.
  • ויזת F לסטודנטים – ויזה המיועדת לסטודנטים הלומדים במוסדות אקדמאיים ברחבי המדינה.

רוצים להוציא ויזה לארה"ב? עשו זאת בקלות דרך אתר ליברטי

נציגי האתר ילוו אתכם בתהליך הוצאת הוויזה לארה"ב מתחילתו ועד סופו. ולמרות שחיילים משוחררים מתקשים לקבל ויזה, ליברטי מסייעת להם לעשות זאת, היא מביאה עמה סיפורי הצלחה רבים. בנוסף, היא תעשה בשבילכם את העבודה ולא תצטרכו להתעסק בבירוקרטיה מתישה במיוחד.

בשורה התחתונה,

הוצאת ויזה לארצות הברית יכולה להיות פשוטה, והיא יכולה להיות מורכבת וקשה – אם אתם רוצים להעלות את הסיכויים שלכם להוציא ויזה לארה"ב עדיף להיעזר באנשי מקצוע, שיעזרו לכם להוציא ויזה בקלות וביעילות! צרו קשר עם ליברטי ובמראה תהיה על מטוס לארץ האפשרויות האינסופיות.

שאלות בנושא איך ישראלים יכולים להוציא ויזה לארה"ב? המדריך המלא

למידע נוסף על איך ישראלים יכולים להוציא ויזה לארה"ב? המדריך המלא

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד