מפעל פלסטיק כחול לבן – הכירו את ישר תעשיות פלסטיק

היכן מוצאים פתרון לצורך בייצור מוצרי פלסטיק באיכות גבוהה? זו היא שאלה חשובה למדי, לאור החשיבות הגדולה של הפלסטיק בעולם הייצור המודרני. נראה שפלסטיק נמצא כמעט בכל מוצר ומסיבות טובות. מסתבר שיש לשאלה זו מענה מקומי מעולה: הכירו את ישר תעשיות פלסטיק.

ישר תעשיות פלסטיק – סקירה מהירה

תחום הפלסטיק הוא תחום מתקדם מאוד, אשר משתלב באופן מאוד מתוחכם, באפשרויות לייצור מוצרים שונים. בין אם זה מוצר פלסטי בלבד או משולב בכך, קשת האפשרויות רחבה מאוד. כמו כן, יש מסביב לייצור החלקים עצמם, פעולות משלימות חשובות כגון צביעה והרכבות. אם אתם מחפשים חברה המתמחה בתחום זה, אשר מספקת מענה לכל הנקודות שהזכרנו ועוד, אתם מחפשים את ישר תעשיות פלסטיק! חברה זו נוסדה ב-1978 והיא ממוקמת בצפון הארץ (פארק תעשיות בר לב, ליד צומת אחיהוד). ישר מפתחת ומייצרת פתרונות לתחום זה, עבור ענפי תעשייה רבים, בהם השקיה וחקלאות, אסתטיקה, ציוד רפואי, אלקטרוניקה והייטק, ייצור בטחוני ומוצרי צריכה.

הזרקת פלסטיק

שירותי הזרקת מוצרים פלסטיים, עומדים במרכז המומחיות של ישר תעשיות פלסטיק. בעזרת כ-30 מכונות הזרקה, בטווח של 50 עד 1,400 טון, החברה עובדת עם חומרים טכניים מגוונים. כולל הזרקה של שני חומרים באותו מוצר ("הזרקה דו קומפוננטית”), הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים ועוד. העבודה מבוצעת בסביבה נקייה. לחברה יש אישור ISO-13485 רפואי וגם חדר נקי בתקן ISO8 – CLASS 100,000.

תבניות ועיבוד שבבי

תכנון וייצור תבניות וכלים להזרקות פלסטיק וגם שירותי תחזוקה שוטפת עבור התבניות, תיקון תבניות ואחסון. ישר מציעה גם שירות עיבוד שבבי משלים עבור חלקי הפלסטיק. היא עושה זאת, בין השאר באמצעות מכונות אלקטרו ארוזיה (EDM), מכונות למדידה תלת ממדית, מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות ומכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT).

 

 

צביעה

שירותי צביעה של החלקים, כולל צביעה דקוראטיבית. מגוון סוגי צבעים, בהם PU, מטאליים, גומי טאץ’, אשר מאפשרים לקבל גוון וטקסטורה חיצונית, בהתאם לדרישות הלקוח. שירות מיוחד, הוא ביצוע צביעה מוליכה. זאת, בכדי להוות תחליף לסיכוך רגיל, אשר מגן על חלקי אלקטרוניקה במוצר. ההגנה היא כנגד הפרעות מתדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) וכנגד הפרעות אלקטרומגנטיות בכלל (EMI – Electromagnetic Interference). אגב, לשם הגנת ציוד אלקטרוני במהלך העבודה, ישר משתמשת בהארקת הרצפה ובשולחנות מיוחדים.

דפוס

הדפסות על גבי המוצרים, בחדר ייעודי מבוקר מבחינת ניקיון ולחות. סוגי ההדפסות כוללים הדפסות משי, הדפסת טמפון (על משטחים לא ישרים) וגם דפוס דיגיטלי במספר צבעים. ניתן להדפיס בצורה כזו טקסטים, כתוביות, לוגו ועוד.

הרכבות אלקטרו מכאניות

חברת ישר תעשיות פלסטיק מציעה גם שירותי ביצוע הרכבות אלקטרוניות וכן הרכבות מכאניות, עבור תת מכלולים, מכלולים שלמים ומוצרים שלמים. החברה עושה שימוש במכונות הלחמה אולטראסונית, לשם חיבור חומרים פלסטיים למכלולים אשר לא ניתן לייצר בתהליך ההזרקה. היא מתמחה הן בייצור הקרן והן בייצור המקבעים להלחמה. כמו כן, ישר עושה שימוש במכשור מתקדם עבור כיול עוצמת ותדר קרן ההלחמה. למעשה, היא נחשבת למומחית בתחום זה. ישר מציעה גם שירות החדרת אינסרטים באמצעות מכונה ייעודית. ניתן להחדיר אינסרטים שלא בתוך תבנית, בתהליך חיצוני. ניתן גם להשיג ניצבות מול המוצר, בכל נקודה בחלל.

לסיכום

אין צורך להתפשר על רמת הייצור בפלסטיק. לקבלת מענה לכך ברמה הגבוהה ביותר, מומלץ לפנות לחברת ישר תעשיות פלסטיק. זהו פתרון שלם, במקום אחד, עם אחריות אחת.