עסקים בישראל רואים היום יותר ערך בשיתופיות. זו בדיוק הסיבה לעלייה בביקוש להשכרת חללי עבודה

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות רואות את החשיבות בערך השיתופיות ומשכירות חלל עבודה משותף לטווח ארוך. מה זה חלל עבודה משותף ומה היתרונות שלו? כל התשובות.

קצת על ערך השיתופיות בעבודה

זה אמנם נשמע לנו קצת מוזר לומר את זה היום, אבל פעם אנשים שעבדו באותו עסק בישראל היו קצת יותר מנותקים אחד מהשני והשיתופיות והקהילה היו פחות חשובים. במצב כזה היינו ערים לסיטואציות שבהן אנשים שעובדים בתוך הארגון לא הכירו אחד את השני ולא החליפו אחד עם השני מילה מעולם. היום הערך של השיתופיות הוא הרבה יותר חשוב ויש לזה יותר ערך בהוואי וגם בפן המקצועי. אם גם בעבורכם יש חשיבות גדולה לערך השיתופיות, אתם צריכים להתעניין בחללי עבודה משותפים. מיד נדבר על השכרת חללי עבודה שמתאימים לצרכים שלכם ועל היתרונות שלהם.

חללי עבודה משותפים – מה זה בכלל?

ההנחה העקרונית של מתחם העבודה המשותפת היא שאנחנו מצליחים יותר ביחד. לכן חברות היי-טק רבות מאמצות את המודל הזה של עבודה במרחבים משותפים, תוך בחירות חכמות לגבי מקום העבודה. מתחמי עבודה משותפים הם מתחמים בהם פועלות מגוון רחב של חברות, כולל חברות הייטק מצליחות, שבוחרות לעשות דברים אחרת.

בחללי עבודה אלו תמצאו משרדים מעוצבים להפליא שלא מביישים את חברות ההייטק המצליחות בעולם. מתחמי עבודה אלו ממוקמים במיקום מרכזי, בסמוך למרכזי קניות, בתי קפה, מסעדות וכמובן לצירי התחבורה המרכזיים בארץ ולתחבורה ציבורית. במתחמים אלו תמצאו בין היתר משרדים פרטיים, חדרי ישיבות, טרקלינים לעבודה יומיומית, מיקומים קבועים למשרדים משותפים, פינות התרעננות ומטבחונים מאובזרים.

 

 

למה זה כדאי גם לכם?

לא מעט חברות הייטק פנו למודל הזה בגלל יתרונותיו הרחבים. קודם כל, במתחמים אלו העובדים שלכם ייהנו מהמתקנים הגבוהים ביותר שיש, בין אם זה ריהוט משרדי נוח, עיצוב אולטרה מודרני ועוד. זה כמובן מאפשר עבודה 24/7 שכן העובדים מרגישים שהם רק בבית, וזה יתרון עצום. כמו כן, חשוב לציין שהעלות של המודל המיוחד הזה זולה בהרבה מהשכרת משרד רגיל במרכז העיר. יחד עם זאת, אתם לא רק נהנים מסביבה צעירה וממתחם במיקום מושלם, אלא גם משלמים על כך פחות וחוסכים כסף רב. אז זה נכון, אנחנו בטוחים שהחברה שלכם תרוויח לא רע, אבל אם תתייעלו במקום שבו אתם יכולים להיות יעילים יותר, זה נהדר עבורכם.

היתרון המובהק של מתחמי עבודה משותפים אלו בא לידי ביטוי בעיקרון המנחה אותם, שיחד הם מצליחים יותר. במקום לעבוד לבד כחברה, מתחילים לעבוד עם חברות אחרות שנמצאות גם הן במתחם, מה שיוצר שיתופי פעולה מדהימים בתהליך. דעו שבמסדרונות ובאזורי העבודה המשותפים הללו, אתם כל הזמן מדברים עם הקולגות שלכם, בין אם הם עמיתים בתוך החברה שלכם או מחוץ לחברה שלכם, ומייצרים רעיונות נהדרים.

איך בוחרים חלל עבודה מתאים?

על מנת לבחור את חלל העבודה המתאים אנחנו ממליצים לכם קודם לוודא שהוא מתאים לכם מבחינת הלוקיישן. בסופו של דבר המטרה היא שיהיה לעובדים שלכם כמה שיותר קל להגיע לעבודה, שהם יוכלו להישאר במשרד כמה שיותר זמן ולחזור הביתה בקלות. בנוסף, מומלץ כמובן לוודא עלויות על מנת שלא תיכנסו להוצאות שאתם לא יכולים לשאת בהן. לבסוף התרשמו גם ממה שחלל העבודה עצמו מספק לכם, מה הוא כולל ולא פחות חשוב מזה, מה הוא לא כולל.

לסיכום,

אין ספק שבשנים האחרונות עסקים בישראל רואים יותר ערך בשיתופיות, זו בדיוק הסיבה שבגינה יש עלייה בביקוש להשכרת חללי עבודה משותפים.