חכם משכנתאות משיבים על השאלה: האם כדאי לקחת הלוואה כדי להגשים חלום ולהקים עסק כחול-לבן?

אם נבחן את הDNA הישראלי מזווית עסקית, נמצא שאנחנו אנשי עסקים די טובים. גם אתם נמנים עם אותם ישראלים שמבקשים להגשים את עצמם דרך עסק משלהם, אך חסרי תקציב כדי לצאת לדרך? נראה שגם עבורכם מומלץ לבחון לקחת הלוואה. מפחדים שמדובר בפיתוי מסוכן? חברת חכם משכנתאות כאן על מנת להרגיע, להסביר ולסייע. מוזמנים להרוויח מהניסיון ומהידע העשיר שלה בתחום.

כיצד יודעים אם לקחת הלוואה?

אז האם נכון עבורכם לקחת הלוואה? ובכן אין לכך תשובה אחת. מאוד תלוי מהי התוכנית העסקית ואף מאוד תלוי אלו חלופות מימון קיימות. חברת חכם משכנתאות תמיד מציעה לבחון אפיקי מימון חלופיים, ובו זמנית דוחפת לבצע בחינה מקיפה של סך ההוצאות וההכנסות הצפויות. הרעיון הוא לפעול מתוך מודעות מלאה לסך הנתונים והמשתנים הרלוונטיים. לקראת לקיחת הלוואה נדרש להבין באיזה שלב עתידיים להתחיל להרוויח, אלו הוצאות ראשוניות צפויות, האם צפוי להיכנס בעתיד הנראה לעין סכום משמעותי, האם קיימות ברקע הוצאות נוספות, האם חייבים סכומים נוספים וכדומה. נשמע כמו לא מעט בדיקות? מדובר בחלק מהשירות שחכם משכנתאות מציעה.

מחפשים חלופות? הן קיימות!

רבים שמבקשים לפתוח בארץ עסק בטוחים שהלוואה חיונית, אך פה חברת חכם משכנתאות מבקשת לעצור ולהכיר מגוון חלופות. תוהים מה יכול להחליף הלוואה סטנדרטית? ובכן מוטב שתבדקו אלו הלוואות ייעודיות קיימות עבור עסקים כחול לבן. מוטב שתבדקו האם ההורים יכולים להלוות, ואף מוטב שתבדקו האם יש להורים נכס שאפשרי למשכן, בתמורה לסכום הנחוץ כמובן. נשמע כמו סיכון? מאוד תלוי כיצד מתנהלים. חברת חכם משכנתאות מלווה לאורך שנים אינספור לקוחות מרוצים שבחרו להטיב את התנאים הכלכליים. הרעיון הוא לקחת הלוואה בתמורה לנכס שנמצא בבעלות. הלוואה מעין זו עשויה לאפס שלל הלוואות שקיימות ברקע, להטיב את תנאי ההחזר (הן מבחינת סכום חודשי והן מבחינת ריבית) וכמובן להשיג את הסכום הנחוץ. נשמע כמו כיוון שכדאי לבחון? מוזמנים לשאול את עידו עוז (בעלי החברה) אודות משכנתא לאיחוד הלוואות!

נוטלים הלוואה? לא לבד!

עברתם על כל הנתונים לעומק והגעתם לידי מסקנה שנכון עבורכם לקחת הלוואה? עידו עוז ייבחן עמכם את סך התמונה, ויש לכך חשיבות מכרעת. שנרחיב? גם אם לוקחים הלוואה, עדיין צריך להבין בצורה מושכלת איזה סכום כדאי להלוות, ואף מאיזה גוף. מעבר לכך, רצוי שגוף מקצועי ינהל עבורכם את המשא ומתן, וזאת למרות מה שנהוג לחשוב (גם בנישה הזו ישנה חשיבות מכרעת לנושא המיקוח). מה עוד? הכרחי שגוף מקצועי יילווה לעבר תמהיל ההלוואה הנכון ביותר נקודתית עבורכם – מדובר בתחום מסועף ומורכב חסר נוסחה קבועה.

כשרכישת נכס היא חלק מהמשוואה

בהנחה ועומדים להקים עסק שמצריך לרכוש נכס, יש לראות בכך הזדמנות. שנסביר? למרות שרכישת נכס דורשת הוצאה גבוהה, לקיחת משכנתא עשויה לשחק לטובתכם. יש להבין שמשכנתא היא אומנם הלוואה, אך כזו שמשיגה סכום גבוה לצד תנאי החזר מתחשבים, במיוחד אם נוטלים אותה לצד ליווי מקצועי. לא זקוקים לרכוש נכס, אך כן יש ברקע משכנתא, כך שהמחשבה על הגדלת ההחזר החודשי גורמת לוותר מראש על כל הרעיון? הגיע הזמן לשמוע על מחזור משכנתא, הגיע הזמן לשמוע על הזדמנות להטיב את תנאי ההחזר – לפנות סכום משמעותי עבור צרכים אחרים.

שנסכם?

כפי שניתן להתחיל להבין, אין למהר לוותר על הגשמת חלום עסקי רק כיוון שחסר הסכום הנחוץ, אך כן נדרשת הנחיה מקצועית. מוזמנים לפנות לחברת חכם משכנתאות ולהבין אלו אפיקים מוטב וניתן לנצל. בהצלחה!