מרכז הייטק כחול לבן: הכירו את פארק עתידים בתל אביב

המונח חממה טכנולוגית מתייחס לסוג ארגונים מיוחד אשר תומך ביוזמות הייטק. אך במבט רחב יותר, כל עסק הייטק זקוק ל"חממה" תומכת לפעילותו, בדמות מרכז פעיל של חיי ההייטק. מדוע? ומה מציע לחברות הייטק, פארק עתידים בתל אביב?

הסביבה שבה תצמחו ותפרחו

חברות זקוקות לסביבה מתאימה, אשר מסייעת לפעילותן השוטפת, מכל הבחינות החשובות. זאת, גם אם אתם סטארט אפ במצב ראשוני, שבו כל פעילותכם סודית ו"מתחת לרדאר". לא חייבים במצב כזה לפעול במרתף של אחד המייסדים או לחפש לשם הוזלת הפעילות משרד, באזור תעשייה נידח. במקרים רבים, שווה להשקיע מעט יותר, בכדי לקצור את הפירות של פעילות בלב מרכז ההייטק הישראלי. תוכלו לממש זאת, בעזרת פארק עתידים בתל אביב, אשר מציע את כל הדרוש לעסקים בתחום ההייטק, במקום אחד. הכוונה בגדול, לנדל"ן להשכרה מסוגים שונים, שירותי עזר שנחוצים סביבו ושירותים משלימים עליהם תקראו מייד. כל זאת יוצר, בשורה התחתונה, סביבה מצוינת לפעילות השוטפת של עסקים.

מה תוכלו למצוא שם?

הפארק מציע לעסקים את השירותים החשובים הבאים:

 

 

  • משרדים להשכרה – האלמנט הבסיסי של נדל"ן עבור פעילות עסקית, הוא לשכור משרדים. בפארק עתידים תוכלו לעשות זאת, עם מבחר גדול מאוד של משרדים, בכל גודל ומפרט אישי שמתאימים לכם.
  • חדרי ישיבות – זקוקים לקיום ישיבות עם צוות גדול, אך לא בכל יום? תוכלו לשכור לשם כך חדרי ישיבה מיוחדים.
  • אולמות כנסים – באופן דומה, זמינים גם אולמות כנסים לשכירה.
  • מתחם חללי העבודה המשותפים – גם האפשירות המיוחדת של עבודה בחלל גדול משותף, זמינה במסגרת Atidim connect.
  • שטחי מסחר נוספים – הפארק מתמקד במיוחד בהייטק, אבל תוכלו לשכור בו גם שטחי מסחר מסוגים שונים שלא לצורכי הייטק דווקא. זאת, כולל השכרת תשתית עבור מסעדות.

למפתחים בתחום העיר החכמה

סיטיזון (CityZone) הוא היבט מיוחד של הפארק, אשר מתמקד ביוזמות הייטק בכל הנוגע לשילוב טכנולוגיה בניהול ערים. תחום זה מכונה "עיר חכמה". מה שסיטיזון מציע, הוא שילוב של הדברים הבאים:

  • "שדה ניסוי" – שדה הניסוי הוא אזור פיזי, שבו יש עשירות חיישנים (חיישני IoT), באופן שמדמה עיר פעילה. תשתית זו, מסייעת לבדוק פיתוחים חדשים שונים.
  • חממת חדשנות בנושא עיר חכמה – חממת החדשנות שלצד שדה הניסוי הזה, בנויה ממתחם סטארטאפים, חדרי ישיבות, מתחם כנסים ותשתיות משרדיות שונות. החברות שמשתתפות בכך, מקבלות משרד מאובזר באופן מלא וגם מסובסד.
  • שירותים מסייעים – מעבר לתשתית זו, החממה מציעה גם סיוע לחברות שפועלות בה, עם שיתופי פעולה שונים מול גורמי תעשייה, משקיעים, לקוחות בישראל ורשויות מקומיות שונות בארץ. הם אף מקבלים סיוע בשיתופי פעולה מול ערים בעולם, על בסיס הסכמי שיתוף פעולה בינלאומיים (Smart City International Alliance). כמו כן, ניתנים שירותי מנטורינג וליווי של מומחים מתחומים רלבנטיים שונים. זאת, כולל עיצוב ויצירת המוצר. בין המומחים נמצאים מנהלים בכירים מעיריית תל-אביב-יפו, חוקרים מאוניברסיטת תל-אביב, נציגי חברות ענק רב-לאומיות כדוגמת רנו-ניסאן-מיצובישי, Dell technologies, יונדאי ועוד.

איך מגיעים?

אחד ההיבטים החשובים לגבי פארקים מסוג זה, הוא המיקום המרכזי והנוח וההגעה הקלה. במבט על, פארק עתידים נמצא בצפון מזרח תל אביב-יפו. הסתכלו יותר קרוב במפה ותגלו שהוא צמוד לרחוב דבורה הנביאה ונמצא ליד השכונות רמת החייל ונווה שרת. כך שמיקומו מרכזי ונוח מאוד לרבים. מה לגבי התחבורה? במקום עצמו זמינה חניה 24 שעות ביממה ובשפע. קל להגיע ברכב פרטי וגם בשאטלים מהרכבת. כמו כן, ישנו "מסוף עתידים" שנמצא במקום, עם קווי אוטובוס של החברות המובילות.

לסיכום

מיקום הוא דבר חשוב ופארק עתידים הוא ללא ספק, מיקום מעולה לכל עסק בתחום ההייטק.

שאלות בנושא מרכז הייטק כחול לבן: הכירו את פארק עתידים בתל אביב

למידע נוסף על מרכז הייטק כחול לבן: הכירו את פארק עתידים בתל אביב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד