החברה המובילה בישראל לייצור מערכות לתעשייה: הכירו את ארק אוטומציה!

הכירו את חברת ארק אוטומציה, המתמחה בייצור רובוטים, מכונות הרכבה, מתקני בדיקה ועוד. מהם תחומי הפעילות של החברה? מדוע תכנון רובוטים עדיף על פני עבודת ידי אדם? כל התשובות ומידע נוסף במאמר שלפניכם.

אודות חברת ארק אוטומציה

חברת ארק אוטומציה הינה החברה המובילה בארץ בייצור ופיתוח של מערכות אוטומציה, רובוטיקה ומכונות לפי צרכי הלקוח. ארק אוטומציה עוסקים בבניית מכונות לתעשייה תוך התמחות במכניקה עדינה, במציאת פתרונות מכניים ומקוריים ובשדרוג טכנולוגיה קיימת, כמו מכונות לקווי ייצור ופיתוחים בתחומים כמו מכשור רפואי, פלסטיק, חקלאות, תעשייה מסחרית ועוד.

תחומי הפעילות של חברת ארק אוטומציה

חברת ארק אוטומציה הינה עסק כחול לבן הפועל במספר מישורים:

מכונות הרכבה

פיתוח מכונות הרכבה וקווי הרכבה רובוטיים. מחלקת ההנדסה של חברת ארק אוטומציה מאפיינת עם הלקוח את הפתרון המכני הנדרש, כך שעלות המערכת הרובוטית תהיה המשתלמת ביותר. המערכת מותקנת בבית הלקוח רק לאחר שעברה בדיקה באתר היצרן והלקוח אישר אותה. כמו כן, החברה מעניקה שירות שוטף גם לאחר ההתקנה, ומלווה את הלקוח בהטמעת המערכת בביתו.

רובוטיקה ואוטומציה

אוטומציה היא הטמעה של התהליך האוטומטי המאפיין בין השאר את הרובוטים. זוהי למעשה טכנולוגיה העוסקת בשימוש באביזרים ומערכות מכניות או אלקטרוניות כדי לבצע סדרת פעולות ברצף מתוכנן וללא מגע יד אדם. הרובוטים ומערכות אלו נועד לשפר את תהליכי הייצור של חברות שונות. חברת ארק אוטומציה מייצרת מספר רובוטים לצרכים שונים.

תכנון רובוטים מסייע למגוון ענפים ובמקרים מסוימים אף עדיף מאשר האדם ממספר סיבות:

  • הרובוטים מדויקים, אמינים ומהירים יותר מהאדם.
  • הרובוטים מסוגלים לבצע פעולות סדרתיות שחוזרות על עצמן, כך שהאדם משוחרר מביצוע עבודה שוחקת.
  • הרובוטים מסוגלים לעבוד 24/7 וללא הפסקה, למעט עבודות תחזוקה.
  • החלפת עובד אנושי ברובוט תניב חיסכון בזמן, משאבים ואנרגיה.
  • הרובוטים כוללים מערכות בקרה ומשוב אשר עוצרים את העבודה כאשר מזוהה תקלה, וכך ממזערים את מספר טעויות הייצור, מזרזים תהליכי עבודה ומגבירים את יעילות העבודה.
  • הרובוטים מסוגלים להיחשף לחומרים מסוכנים ולעבוד בטמפרטורות חום וקור קיצוניות.

 

 

מתקני בדיקה

מכונות שבודקות את המוצרים במהלך או לקראת סיום תהליך הייצור. מתקנים אלה מאפשרים לגלות האם קיימים פגמים במוצר, וכך אפשר למנוע הפצה לשוק של מוצר פגום. בנוסף, המתקנים בודקים את רמת האמינות של המוצר, את האיכות שלו ואת עמידותו לאורך זמן. ישנו מגוון רחב של סוגי בדיקות, כמו לחץ, מהירות, טמפרטורה, כוח או דיוק.

ארונות חשמל ותוכנה לבקרים תעשייתיים

הגורם האחראי על העברת האנרגיה החשמלית אל הצרכנים הוא לוח הפיקוד, הנקרא גם ארון חשמל תעשייתי. זוהי מערכת השולטת על מגוון המערכות הפועלות בהליך הייצור במפעל ועל הרובוטים ומערכת האוטומציה השונות. חברת ארק אוטומציה מתכננת לוחות פיקוד למכונות ולמערכי אוטומציה בהתאם לדרישות הלקוח.

עיבוד שבבי ו-CNC

עיבוד שבבי הינו תהליך ייצור תעשייתי במהלכו חומר גלם עובר עיבוד ליצירת חומר אחר. לרוב מדובר במתכות כמו אלומיניום או פלדה, אך ישנם חומרי גלם אחרים כמו פלסטיק ופוליאוריתן. העיבוד נעשה בעזרת מכונות מיוחדות ובמגוון שיטות – חריטה, השחזה, כרסום , קדיחה ועוד. חברת ארק אוטומציה עובדת עם שני סוגים עיקריים של מכונות לצורך עיבוד שבבי – מכונה קונבנציונאלית ומכונת CNC. החברה מייצרת חלקים בעיבוד שבבי ומתאימה את תהליך ייצור החלק כדי לעמוד בדרישות הדיוק המוגדרות על ידי הלקוח ובאופן מהיר יחסית.

לסיכום

חברת ארק אוטומציה מתמקדת במספר תחומים עיקריים: מכונות הרכבה, רובוטיקה ואוטומציה, מתקני בדיקה, ארונות חשמל ובקרה וכן עיבוד שבבי. כל אלה נעשים בהקשבה ובהתאמה לצרכי הלקוח, ומתוך הבנה כי פתרונות מכניים יכולים להקל, לשפר ולייעל תהליכים שונים במגוון תחומים.

שאלות בנושא החברה המובילה בישראל לייצור מערכות לתעשייה: הכירו את ארק אוטומציה!

למידע נוסף על החברה המובילה בישראל לייצור מערכות לתעשייה: הכירו את ארק אוטומציה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד