מעניקים שמחה ותקווה לילדים ולבני נוער חולים: הכירו את עבודת הקודש של עמותת משאלות

עמותת משאלות היא עמותה ללא מטרות רווח השואפת להביא שמחה ותקווה לילדים ובני נוער חולים. המשימה של מתנדבי העמותה היא להגשים את משאלותיהם של ילדים ובני אלה, ולספק להם חוויה בלתי נשכחת שתרומם את רוחם ותיתן להם תקווה לעתיד, גם כאשר הם מצויים תחת טיפולים ומציאות חיים לא פשוטה. העמותה אשר הוקמה בשנת 2015 מצליחה לחולל שינוי משמעותי, ועדות לכך ניתן למצוא בקידום של פעילות נרחבת המתבצעת בכל רחבי הארץ. מה חשוב לדעת אודות הפעילות של עמותה חשובה כמו זו? כל הפרטים בכתבה הבאה.

מגשימים חלומות לילדים חולים

לעמותת משאלות (שהוקמה בשנת 2015) יש משימה ברורה –  להביא שמחה ותקווה לילדים חולים, וזאת על ידי הגשמת חלומותיהם. העמותה מאמינה בכוחה של הגשמת משאלת הילד לשפר את רווחתם הנפשית והרגשית של ילדים ובני נוער חולים, מתוך מטרה לעורר בהם תקווה וחיוביות בזמנים קשים. עמותת המשאלות פועלת בסימן ערבות הדדית, שכן היא מאמינה שהגשמת חלומו של ילד אינה רק מעשה צדקה, אלא אחריות משותפת של הקהילה הנרתמת למענם של ילדים ובני נוער חולים. במסגרת הזו, עמותת משאלות שואפת ליצור אפקט של אדיבות, חמלה וחיוביות בחברה. העמותה מסורה לעבודת קודש זו, ועדות לכך ניתן למצוא בפעילות מואצת שנועדה לאפשר לכל ילד להגשים את החלום שלו, בין אם מדובר ברכישה של מתנה שהוא מאוד רוצה או מפגש עם סלבריטאי. בשנים האחרונות הצליחה העמותה להגשים מאות חלומות של משאלות בעבור ילדים, ותוך שימת דגש על שיתוף פעולה הדוק בין כל הגורמים.

באתר הרשמי של העמותה תוכלו לקבל שפע של מידע אודות עבודת הקודש של העמותה המעניקה שמחה ותקווה לילדים ובני נוער חולים, בוודאי לאור עשייה חברתית שהצליחה להוביל לקידום של מפעל חיים המתמקד בהגשמת חלומות.

קידום ספורטיבי לילדים ובני נוער במסגרת של פעילת העמותה

עמותת משאלות לא רק מגשימה משאלות לילדים ובני נוער חולים, אלא גם מקדמת פעילות ספורטיבית בכל ימות השנה. העמותה מציעה ימי כיף ושיעורים בחוות סוסים טיפוליות ברחבי הארץ, המעניקים לילדים הזדמנויות לעסוק ברכיבה על סוסים ובפעילויות חוץ אחרות. כמו כן, עמותת משאלות מסייעת לטובת הפקה של אירועים, כמו למשל הפנינג מיוחד הכולל תחנות פעילות שונות לילדים במתכונת נינג'ה ישראל, הנגיש לילדים עם מגוון מוגבלויות. כמו כן, בכל שנה, הארגון מחבר בין ילדים מיוחדים לקבוצות כדורגל וכדורסל ורושם אותם לחוגי ספורט ומסגרות המתאימות למצבם. יוזמות אלו מקדמות פעילות גופנית ומסייעות לילדים לבנות ביטחון עצמי, כישורים חברתיים ותחושת הישג המגיע לידי ביטוי בפעילות אותה מקדמים במסגרת פעילות העמותה.

 

 

הפעלת קו סיוע

עמותת משאלות מציעה קו פתוח לרווחה ולהתנדבות, המאפשרת למשפחות ליצור קשר ולהתייעץ בנושאי רווחה, זכויות מיוחדות לילדים וכן הצטרפות של מתנדבים חדשים. הקו הפתוח משמש משאב רב ערך עבור מי שמחפש הכוונה ותמיכה, וכן עבור אלו המעוניינים לנדב את זמנם וכישוריהם לסיוע לילדים חולים ולמשפחותיהם. העמותה מכיר בחשיבות המתן מענה לצרכים המורכבים של ילדים מיוחדים ובני משפחותיהם, ולכן, הפניות מועברות לגורמים מקצועיים מוסמכים להמשך טיפול במידת הצורך.

לסיכום

הפעילות של עמותת משאלות היא פעילות מבורכת ומרגשת המצליחה לסייע לאלפי ילדים מכל רחבי הארץ. מפעל הגשמת החלומות פועל במלוא הכוח, ועדות לכך ניתן למצוא בקידום של מענה חברתי המתבצע ללא כוונות רווח, כפי שניתן להתרשם באתר הרשמי של העמותה.

שאלות בנושא מעניקים שמחה ותקווה לילדים ולבני נוער חולים: הכירו את עבודת הקודש של עמותת משאלות

למידע נוסף על מעניקים שמחה ותקווה לילדים ולבני נוער חולים: הכירו את עבודת הקודש של עמותת משאלות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד