עושה היסטוריה בתחום קידום האתרים: הכירו את ריגו מרקטינג בראשות עידן בן אור

תחום קידום האתרים התקדם באופן משמעותי בעשור החולף, לא מעט בזכות חברות מובילות אשר מציעות תמהיל קידום המתבצע במגוון רחב של אפיקים, כל זאת מתוך מטרה להוביל לתוצאות ואם נדייק – הגעה לראש תוצאות החיפוש של מנוע החיפוש הגדול בעולם, גוגל. למעשה, תהליך של קידום אתרים הינו תהליך ארוך טווח שחייב להתבצע באמצעות חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, כאשר אחת מהחברות המובילות בענף וכזו שהצליחה לעשות היסטוריה של ממש היא חברת ריגו מרקטקינג בראשות עידן בן אור. אם אתם בדיוק מתעניינים בתחום ורוצים לשכור את שירותיה של מצליחה ואמינה, זה הזמן להכיר את ריגו.

ריגו מרקטינג – קידום אתרים בארץ ובעולם

חברת ריגו היא חברה מובילה לקידום אתרים כאן בישראל כמו גם בעולם, ומספקת שירותי SEO בהתאמה אישית. שימת הדגש של החברה היא לספק לכל לקוח את המענה האישי המתאים לו, כל זאת בשילוב של עבודה מקצועית ויסודית המתבצעת ע"י צוות מקצועי ובעל ניסיון עשיר בתחום. מחלקת התוכן של החברה הצליחה לעשות לאחרונה היסטוריה ולספק ללקוחות מעל ל 500 תכנים בחודש, כחלק מתהליך קידום אתרים שלוקח בחשבון את המרכיב של התוכן לצד אלמנטים נוספים שהופכים את תהליך קידום האתר לאפקטיבי ומוביל לתוצאות בשטח, כפי שיעידו הלקוחות המרוצים אשר דיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה הן כתוצאה מהשירות אך גם מתהליך אסטרטגי המותאם באופן אישי לצרכים הנדרשים.

עידן בן אור שהוא המייסד והמנכ"ל של החברה הוא איש מקצוע עתיר ניסיון, ועדות לכך ניתן למצוא בהצלחה האדירה של החברה בתהליך של קידום אתרים בעבור המגזר העסקי והפרטי, כחלק מהידע והפרקטיות אותן הוא קידם במסגרת עצמאית ובניהול של חברת מרקטינג ישראלית כאשר החל את דרכו בעולם קידום האתרים, בגיל 16 בלבד. עם צוות מקצועי, מיומנות ושקיפות מלאה, אין ספק כי חברת ריגו מצליחה לעשות היסטוריה וליצור סטנדרט חדש בעולם קידום האתרים שרק הולך ומתפתח.

 

 

מהם היתרונות של קידום אתרים דרך ריגו?

בעידן המודרני, כל בעל עסק חייב לקדם את עצמו דרך מנוע החיפוש של גוגל, כחלק מהבנה כי הרגלי הצרכן השתנו ואם בעבר החיפשו התבצע באמצעות אמצעים מסורתיים, בעשור האחרון חלו שינויים בולטים בעולם האינטרנט וכיום מנוע החיפוש של גוגל הוא הפלטפורמה המרכזית לפרסום ושיווק של כל עסק. המטרה של חברת ריגו היא להוביל כל לקוח אל עבר הגעה לתוצאות הראשונות של המנוע, כחלק מתהליך של קידום אתרים אורגני המתבצע באמצעות מחלקות ייעודיות שנמצאות המתעדכנות בכל עת בחידושים האחרונים של מנוע החיפוש, מתוך מטרה להוביל את הענף ובהתאם לכך ליצור בעבור כל לקוח את המענה שיוביל להגדלת חשיפה, יצירת בידול וכן עמידה בתחרות שהולכת וגוברת.

מעבר לתמהיל של קידום האתר, מציעה חברת ריגו גם שירות של ניהול מוניטין המהווה חלק בלתי נפרד מהמיתוג של בית עסק, בייחוד אם ישנם הקשרים שליליים שעלולים להוביל לפגיעה משמעותית ביכולת לבצע את תהליך הקידום בצורה טובה ומקצועית. החברה מספקת שירות של בניית אתרים מונגשים ונוחים לשימוש, כפועל יוצא מהבנה כי חווית הגלישה באתר היא בעלת חשיבות עצומה בתהליך הקידום. מחקר שנערך לאחרונה אישש כי באתרי מכירות נרשם זינוק במספר הרכישות בעקבות גלישה נוחה באתר, ועל כן חברת ריגו מספקת גם את השירות של בנייה וקידום האתר לחברות המתמחות בתחום המכירות לצד עסקים קטנים ובינונים הזקוקים לדחיפה משמעותית בהיקף החשיפה, לטובת גידול בהכנסות וכן יצירה של תמהיל מיתוג אפקטיבי ברשת האינטרנט.

לסיכום

חברת ריגו מרקטינג הצליחה ברבות השנים להפוך לחברה הגדולה והמובילה בתחום קידום אתרים אורגני, ממומן וכן ניהול מוניטין. הצוות המקצועי של החברה זמין בעבורכם לכל אורך הדרך, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה של חברת ריגו.