הכירו את אתר מזוזה מבית חב"ד אות והדר: האתר שלכם לתשמישי קדושה

היום כבר לא צריכים לצאת מהבית כדי לרכוש מגוון פריטים של יודאיקה. באתר מזוזה מבית חב"ד תוכלו לקנות מגוון גדול של פריטי יודאיקה.. האתר מציע לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל לנהל אורח חיים יהודי, והכל בצורה שתתאים לתקציב שלכם. אז הנה סקירה קצרה על כל מה שתוכלו לקנות באמצעות אתר מזוזה.

תשמישי קדושה

במהלך מעגל החיים של כל יהודי הוא נזקק לחפצים שונים שיאפשרו לו לקיים את המצוות. חלק מהחפצים נצרכים עבור שימוש יומיומי, חלק נשארים במקום קבוע וישנם כמובן את החפצים המיוחדים שמיועדים לחגים. חב"ד אות והדר מאפשרים לרכוש כל תשמיש קדושה דרך אתר מזוזה. כאן ניתן לכם סקירה קצרה על המוצרים השונים שניתן לקנות באתר.

תפילין

התפילין הן אחד מתשמישי הקדושה החשובים ביותר אצל כל יהודי. התפילין מורכבות משני חלקים, חלק אחד שמונח על הראש והשני שאותו קושרים על היד. התפילין הן קופסאות עור שבתוך כל אחד יש מספר פרשיות שכתובות בתורה.

בתפילין אנחנו עושים שימוש בכל יום בתפילת שחרית, ולמעשה מיום הבר מצווה, מלבד שבתות וחגים, אין יום שבו אנחנו לא מניחים תפילין. באתר שלנו תוכלו לרכוש תפילין חדשות ולבחור את רמת ההידור שמתאימה לכם. בנוסף, קיימים גם תיקים מפוארים עבור התפילין שלכם כדי לשמור עליהן כמה שיותר טוב.

מזוזות

המזוזה היא תשמיש קדושה שאותו אנחנו שמים בכניסה לבית ולא מורידים אותו משם. המזוזה מורכבת מקלף שבו כתובות מספר פרשיות מהתורה, ואת הקלף הזה אנחנו מכניסים לתוך בית שאותו תולים על משקוף הדלת. המזוזה היא תשמיש חובה בכל בית יהודי, ויש לשים אותה בכל כניסה בבית. באתר שלנו מוצעות לרשותכם מזוזות בשלל רמות הידור.

 

הכירו את אתר מזוזה מבית חב"ד אות והדר: האתר שלכם לתשמישי קדושה

 

נטלות לנטילת ידיים

נטילת ידיים היא פעולה שאותה אנחנו מבצעים לפני כל אכילה של לחם. נטלה היא פריט שאיתו יש לבצע את הנטילה כיון שאסור לבצע נטילה ישירות מתוך ברז מים. נטלה יפה גם תוכל לקשט את הכיור שלכם וגם תיתן למצווה של נטילת ידיים את הכבוד הראוי לה. הקפידו לרכוש נטלה איכותית כיון שאתם הולכים לעשות בה שימוש לעיתים קרובות.

סט לקידוש

בכל שבת, כל יהודי מבצע פעמיים קידוש, פעם אחת בערב ופעם אחת בבוקר. את הקידוש מבצעים על כוס יין, כאשר אומרים מספר ברכות ואז שותים את היין. כדי לכבד את השבת בצורה ראויה, מומלץ לעשות את הקידוש בגביע מהודר, שיבטא את הכבוד שאנחנו רוכשים ליום שבת. באתר שלנו אתם יכולים לרכוש סט קידוש במחיר שמתאים לכם וכך לפאר את השבת.

פמוטים

אם כבר דיברנו על שבת, אי אפשר שלא להזכיר את הפמוטים. הדלקת נרות זה הטקס שמסמל בכל בית את כניסת השבת, כאשר האישה מדליקה את נרות השבת. את הנרות כדאי להדליק על פמוטים כדי לתת להם את הכבוד הראוי, שגם יקשט את הבית לכבוד השבת. כל מה שאתם צריכים זה פשוט לבחור באתר שלנו את הפמוטים שמוצאים חן בעיניכם.

לסיכום

אתר מזוזה מאפשר לכם לרכוש מגוון תשמישי קדושה באיכות ובתקציב שמתאים לכם. תשמישי הקדושה נועדו לאפשר לנו לחיות אורח חיים יהודי בצורה תקינה, והם פשוט פריטי חובה בכל בית יהודי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להיכנס לאתר מזוזה ולבחור את הפריטים שמתאימים לכם. כך תוכלו להנות מתשמישי קדושה איכותיים בלי לצאת מהבית

שאלות בנושא הכירו את אתר מזוזה מבית חב"ד אות והדר: האתר שלכם לתשמישי קדושה

הכירו את אתר מזוזה מבית חב"ד אות והדר: האתר שלכם לתשמישי קדושה

למידע נוסף על הכירו את אתר מזוזה מבית חב"ד אות והדר: האתר שלכם לתשמישי קדושה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד