חושבים על העתיד: למה לחיילים משוחררים כדאי לעבור קורס אנגלית?

בשעה טובה סיימתם את הפרק הצבאי, וכעת הגיע הזמן לחשוב על העתיד. בשביל להתכונן לטיול הגדול, לימודים אקדמאיים ועבודה, קורס אנגלית מהווה הזדמנות מעולה לשדרג את כישורי השפה, כתיבה והבנת הנקרא בשפה המדוברת ביותר בעולם העסקים. למה כדאי לכם לעבור את הקורס כבר עכשיו? ריכזנו בעבורכם את כל הפרטים.

יתרון בעולם התעסוקה

שליטה בשפה האנגלית היא דרישה מינימלית לתפקידים רבים בשוק העבודה, במיוחד בחברות בינלאומיות או חברות ישראליות הפועלות בשוק הגלובלי, ועל כן יש דרישה לידיעת השפה ברמה גבוהה. באמצעות קורס אנגלית לחיילים משוחררים תוכלו לרכוש מיומנות גבוהה בשפה האנגלית, באופן שמגיע לידי ביטוי במעטפת נרחבת אותה אתם מקבלים ברשת ברלינגטון אינגליש. מדובר בקורס שיכול לא רק לספק יתרון בעולם התעסוקה, אלא גם להגביר את הביטחון העצמי, רגע לפני שאתם מתחילים לחשוב על הקריירה העתידית בחברות ישראליות או גלובליות הדורשות את ידיעת השפה כתנאי סף.

תנאי הכרחי ללימודים אקדמאיים

כמו לא מעט חיילים משוחררים, גם אתם בוודאי שוקלים להירשם ללימודים בהשכלה גבוהה. שליטה בשפה האנגלית חיונית להצלחה בלימודים אקדמיים, וזאת מאחר וחומרים אקדמיים כגון ספרי לימוד, עבודות מחקר וכתבי עת אקדמיים נכתבים באנגלית. לכן, קורס אנגלית יכול לעזור לכם לשפר את מיומנות השפה, מה שיאפשר להבין ולעסוק בחומרים אקדמיים בצורה יעילה יותר, ואף להימנע מתשלום גבוה בעבור קורס אנגלית בסיסי במכללה או באוניברסיטה. במסגרת הקורס תוכלו גם לקדם את כישורי השפה והבנת הנקרא, ובהתאם לכך להגיע כמה שיותר מוכנים.

שיפור יכולת התקשורת בעידן גלובלי

לימוד קורס אנגלית יכול להועיל לא רק ברמה המקצועית, אלא גם ברמה האישית. במסגרת הקורס תלמדו לתקשר בצורה יעילה יותר עם בני משפחה וחברים דוברי אנגלית, מה שיכול להוביל למערכות יחסים חזקות יותר ולקשרים משמעותיים יותר. זה גם יכול לפתוח הזדמנויות לפגוש אנשים חדשים ולהכיר חברים חדשים מתרבויות שונות, במיוחד בעבור חיילים משוחררים אשר מתכננים את הטיול הגדול. בעולם גלובלי שבו השפה האנגלית שולטת, מדובר בהזדמנות מצוינת לשפר את כישורי התקשורת, ובהתאם לכך גם להתנהל באופן המשרת את הצרכים הנדרשים.

 

 

סביבת לימודים צעירה

אם אתם רוצים להכיר חברים חדשים ולנצל את הקורס לטובת הרחבת המעגל, קורס אנגלית יכול לסייע לכם להשיג גם שפה אנגלית ברמה גבוהה אבל גם סביבת לימודים צעירה המותאמת לחיילים משוחררים. אפשר לנצל את סביבת הלימודים בכיתה לטובת תרגול משותף וכן היכרות אישית שיכולה גם להוביל ליצירה של קשרים חברתיים חזקים. מאחר ואפשר ללמוד את הקורס גם במתכונת קבוצתית בתוך הכיתה וגם בזום, ניתן לנצל את הקורס לטובת היכרות וקשרים שיכולים להמשיך גם הרבה אחרי סיום הקורס.

הכנה לקראת הטיול

אם אתם מתכננים לטוס לטיול הגדול בדרום אמריקה, במזרח או בארה"ב, חשוב מאוד לתרגל את השפה האנגלית. כישורי שפה הם בסיסיים בהתנהלות בטיול, במיוחד אם אתם לא שולטים באנגלית באופן מלא. על כן, הקורס מקנה מיומנות חשובה שיכולה לסייע מאוד, רגע לפני שטסים לטיול ארוך.

לסיכום

באמצעות קורס לימוד אנגלית ברשת ברלינגטון אינגליש תוכלו לא רק לשפר את כישורי השפה והכתיבה, אלא גם לנצל את שיטת הלימודים הייחודיות לטובת התקדמות. מדובר ברשת מובילה בתחומה המציעה לחיילים משוחררים מענה המגיע לידי ביטוי בקורסים לכל הרמות – החל מאנגלית מתחילים ועד לאנגלית עסקית, בהתאם למבחן רמה ועם שימת דגש על מעטפת מקצועית, לכל אורך הדרך. נוסף על אלה, חשוב שתדעו כי הלימודים בברלינגטון אינגליש מוכרים למימוש באמצעות הפיקדון הצבאי, כך שמדובר בהזדמנות נהדרת לניצול כספי הפיקדון לטובת המשך התפתחותכם בפן האישי והמקצועי. על כן, זה הזמן להירשם, ובכך לנצל את היתרונות הרבים של הקורס.

שאלות בנושא חושבים על העתיד: למה לחיילים משוחררים כדאי לעבור קורס אנגלית?

למידע נוסף על חושבים על העתיד: למה לחיילים משוחררים כדאי לעבור קורס אנגלית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד