ויזה לחו"ל: במה כרוך התהליך ואילו מדינות דורשות אשרות כניסה?

חלק בלתי נפרד מהיערכות לקראת טיסה לחו"ל מחייבת בין היתר גם הליכים בירוקרטיים, כמו למשל הנפקה של ויזה. למעשה, חלק מהמדינות בעולם דורשות מאזרחים זרים ובפרט מאזרחים ישראלים לקבל אשרת שהייה, הן באמצעות הגעה לשגרירות כאן בישראל או במעמד ההגעה לפקיד שירות ההגירה בשדה התעופה. במה כרוך ההליך ומה חשוב לדעת רגע לפני? כל הפרטים בכתבה הבאה.

ויזה לחו"ל – כל מה שצריך לדעת

סוגיית הנפקת אשרות לישראלים לנסיעות לחו"ל היא סוגיה מורכבת, המעוצבת על ידי מגוון גורמים, כאשר הגורם המשמעותי נובע מתוך הרצון ליצור בקרה של הגירה, ולמנוע מישראלים או אזרחים זרים להתמקם במדינה ולעבוד שלא כחוק. כל מדינה קובעת את דרישות הוויזה שלה בהתבסס על מערך הנסיבות והעדיפויות הייחודי לה. בין המדינות הדורשות מישראל לבצע את תהליך הנפקת אשרות כניסה למדינה ניתן למנות בין היתר את: ארה"ב, מרוקו, אוסטרליה, ויאטנם, סין וכן סרי-לנקה. מדובר ביעדים מבוקשים לטיולים ועבודה בקרב לא מעט ישראלים, ועל כן חשוב להבין כי ככל שתקדימו לבצע את ההליך, כך ניתן יהיה לתכנן את הטיול או הביקור העסקי. סוגי הוויזות מתחלקים לרוב לשניים – ויזת תיירים המוגבלת בזמן או ויזת עסקים.

מאחר ולכל מדינה יש את הדרישות שלה מבחינת הנפקת מסמכים, התייצבות לראיון בשגרירות וכן ראיון אישי, רצוי ליצור קשר עם חברה מקצועית המתמחה בתחום, וזאת מתוך מטרה לקבל את הליווי שיניב לכם את היכולת להפחית את האספקט הבירוקרטי שהוא הכרחי בעבור כל אזרח ישראלי, בשל דרישות של מדינות הדורשות מאזרחים זרים לבצע את ההליך עוד לפני העלייה למטוס.

 

 

ליווי מצד חברה מקצועית – מומלץ בעבור כל אזרח ישראלי

כאמור, כל מדינה מחליטה על בסיס מדיניות הפנים כיצד לבצע את התהליך. כך למשל, אם אתם מתכננים לבקר במרוקו, מדובר בהליך המתבצע במסגרת של מילוי טפסים אישיים דרך האתר של שגרירות מרוקו. לצד זה, נדרש להציג מסמכים המוכיחים כי אתם עתידים לשהות במדינה עד לפרק זמן של כ-30 יום בלבד, במסגרת של הצגת כרטיסי הטיסה. בשגרירות ארה"ב דורשים מישראלים להגיע לראיון אישי בשגרירות, וזאת לאחר מילוי של שאלון עם למעלה מ-200 שאלות שאותן נדרש למלא בדיוק מקסימלי. באמצעות ליווי של חברה המתמחה בתחום כמו למשל flyjob ניתן לבצע את ההליך באופן קל ופשוט, הן בשל ניסיון ארוך שנים בתחום והן בשל היכולת להימנע מטעויות שיעלו לכם ביוקר, החל מטעות במילוי הטפסים ועד אי הבנה לגבי דרישות של כל מדינה בנפרד, מה שעשוי להוביל לדחייה של הנסיעה ולעיתים גם לביטול בעקבות דחייה. בשל כך, מדובר בשירות חיוני שיכול לחסוך לכם זמן אבל גם לאפשר לקבל את המענה לו אתם זקוקים, בהתאם לסוג הטיסה. אם אתם למשל מתכננים טיסה למטרת עסקים, נציגי החברה ידעו לסייע באופן נקודתי ובהתאמה אישית.

לסיכום

תהליך הוצאת ויזה למדינות כמו למשל ויאטנם, מרוקו, ארה"ב, אוסטרליה ועוד מחייב הבנה מעמיקה לגבי הדרישות של כל מדינה, מתוך מטרה לעמוד בתנאים. באתר של חברת flyjob תוכלו למצוא שפע של מידע עדכני, וכן אפשרות ליצור קשר עם נציגי השירות, לטובת הליך של הנפקת ויזה בקלות ובנוחות. זה הזמן שלכם להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים שקיבלו את המענה לו הם זקוקים, כחלק מהבנה כי מדובר בנדבך משמעותי שיכול לסייע לכם להימנע מטעויות שיניבו ביטול או דחייה של טיול משפחתי או נסיעה עסקית.

שאלות בנושא ויזה לחו"ל: במה כרוך התהליך ואילו מדינות דורשות אשרות כניסה?

למידע נוסף על ויזה לחו"ל: במה כרוך התהליך ואילו מדינות דורשות אשרות כניסה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
גלילה לראש העמוד